Bübchen Ahududulu Bebek Kremi İncelemesi


Bebek kremleri gerek yapıları gerekse kokuları bakımından her zaman ilgimi çeken ürünler olmuştur.Bübchen bebek kremi bu minnak kutusu,güzel kokusu ile benim beğenimi kazandı!Yapısı Nasıl?

Hafif yağlı bir yapısı var.Karşılaştırmak gerekirse,bir Arko Nem yahut Nivea klasik krem yağlılığı kesinlikle yok.

Bebek Kremi Bebekler İçin!

Hayır efendim!Yumuşacık,tatlı tatlı kokan bir cilde sahip olmak istiyorsanız,bebek kremi herkes için mottosunu kabul edeceksiniz! Ciltte Yağ Tabakası Bırakıyor Mu?/Ciltte Kolayca Emiliyor Mu?

Bunu söylemem lazım.Kesinlikle bir Babydream bebek kremi değil.Ancak bazı bebek kremleri gibi donup kalmıyor.Ciltte yağ tabakası halinde kalmıyor yani.
Ellerinizi azıcık ovuşturduğunuzda,cilt tarafından kolayca emiliyor.

Kokusu Nasıl?


Ahududu kokusu biraz yoğunlukta.Eğer yoğun meyve kokularına karşı hassasiyetiniz varsa kokusu biraz rahatsız edebilir.Ancak farklı koku çeşitleri yahut hiç kokusuz olanları da mevcut.

Nerelerde Kullanılır?

Efendime söyleyeyim ben Bübchen bebek kremini ellerim ve çok soğuk havalarda yüzüm için kullanıyorum.Bir pıt alıyorum ve yüzümün t bölgesi ile çene kısmına sürüyorum.

Hangi Mevsimde Tecih Ediyorum?


Yoğun ahududu kokusu nedeniyle ben kış mevsiminde kullanmayı tercih ediyorum.Tabii kışın kullanılacak diye bir kural yok.Siz hangi mevsimde isterseniz kullanabilirsiniz.
Benim bu ürüne puanım 8/10.

(Reklam ürünü değildir!)


Gece Saçlı Kız

Yorumlar