Aramızda Kalsın 50.Bölüm

Geçtiğimiz bölümde Mahir yüzünden paranın bir kısmı çalınmıştı.Bu nedenle Bahattin ve ailesi parayı zamanında yetiştiremedi ve ev elden gitti!Ev elden gittikten sonra yapacak pek de bir şey olmadığını gören Celepoğulları çareyi toplanmakta buldular.

Son gecelerini hep birlikte salonda uyuyarak geçirdiler.O sahneler gerçekten de aile sıcaklığını yansıttı,gözlerim dolmadı dersem yalan olur.Ailenizden uzakta yaşıyorsanız size onları hatırlatan her şeyde bir sulu gözlülük durumu başlıyor.(Eğer sekiz yaşındaysanız hayat çok zor gibi oldu bu yahu!!)


Herkes anılarını,eşyalarını toplamaya başladı.Hüsne de yeşil soğanlarını toplamaya başladı.Ay kıyamam yahu!

Arife ise babasının boylarını yazdığı kapıyı yüklendi sırtına.

Halalar Eğin'e dönmeye karar verdi.Hüsne'nin halaların gitmesi konusunda konuştuğu sahneler ne kadar içtendi,samimiydi.Hüzün doluydu...

Beyefendinin araması ile birlikte evde bir mutluluk havası yaşandı.Evi alanın kim olduğu bilinmese de herkesi bir umuttur sardı.

Ufukta iki ihtimal var!Yekta kaptan yahut Mahir!

En sonunda Ceylan ve Ali'nin nişanı takıldı,isteme gerçekleşti.Bu arada Hüsne de Ali ve Ceylan'ın evlendiğini öğrendi.Yüzüklerden sonra Bahattin ile konuşmak isteyen Ceylan ve Ali konuşamadan bölüm bitiverdi!

Son iki bölüm...Her güzel şey gibi...


(Fotoğraflar www.startv.com.tr'den alınmıştır)

Gece Saçlı Kız


Yorumlar