Treaclemoon Sweet Blueberry Memories Vücut Kremi/Sütü

Sonunda seriyi tamamladik!Daha önceden Treaclemoon markasinin sweet blueberry memories serisinin dus jelini ve vücut spreyini yazmistim.
Onlari okumak icin buradan buyurun;Treacle Moon Sweet Blueberry Memories Dus Jeli , Treacle Moon Sweet Blueberry Memories Vücut Spreyi.

Bugünkü konumuz serinin son ürünü,vücut kremi yahut sütü.Almanca'dan tam olarak cevirdigimde vücut sütü oluyor size kalmis ister vücut kremi,ister sütü,ister vücut losyonu.Gönlünüz hangisini demek isterse.

Vücut kremini performans/koku üzerinden degerlendirmek istiyorum.Beni biraz hayal kirikligina ugrattigini söylemeliyim.Kokusu üzerinden degerlendirecek olursak,dus jeli ve spreyden daha farkli bir kokusu var.Yani bu krem,elbette farkli olmasi normal.Ben vücut spreyini o kadar cok sevmistim ki,vücut kremini de ayni beklentiyle aldim.Belki de bundan dolayi koku performansi benim icin bir tik asagida.

Genel performansina bakacak olursak,basmali sisede olmasi büyük bir avantaj.Bu 1-0 önde baslatiyor diger vücut kremlerine göre.Düsünün,sicak bir yaz günü.Misler gibi yaban mersini kokarak dustan cikmissiniz.Vücut kremini kullanmaya basladiniz.Elleriniz krem icinde  siseyi tutmaya calisirken her yer krem oldu!Keyfinizin icine edildi!(Burada tecrübe konusuyor kardas!)

Vücut sütü olarak gecmesine ragmen kivami ne süt ne krem kivaminda.Ilk sürdügümde biraz fazla aldigimdan olsa gerek sanki hic yayilmayacakmis gibi gelmisti.Önerim,dus jelinde de dedigim gibi cok fazla miktarda kullanmayin.Az bir miktarda alin ve cildinize yedirin.O zaman cilt gercekten cok hizli bir sekilde emiyor.

Tende biraktigi yumusaklik hissi cok üstün seviyelerde olmasa da fena degil.

Sanirim bu seri icinde pek memnun kalmadigim tek ürün bu oldu.


Benim bu ürüne koku puanim 6/10

              Performans puanim 7/10(Reklam ürünü degildir!)

Gece Sacli Kiz
Yorumlar